Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Telefon: 604 814 414     E-mail: biuro@stalkot.pl

ekologiczne ogrzewanie - zawsze z kotłami STALKOT

Producent kotłów c.o. oraz automatycznych układów nawęglania

UWAGA !

Forum serwisowe
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pocenie się kotła

Pocenie się kotła 1 rok 10 miesiąc temu #208

• Markowski
  • Markowski Avatar
Witam,
ostatnio zauważyłem tzw. pocenie się ścianki z lewej strony tuż za drzwiczkami środkowej komory pieca, tylna i prawa są suche. Temperatura na piecu nie schodzi poniżej 53 st. C. kotłownia nie jest zawilgocona i jest odpowiednio wentylowana. Czy jest to niebezpieczne zjawisko mające wpływ na żywotność kotła i jaka jest jego przyczyna? Obecnie piec grzeje tylko ciepłą wodę. Będę wdzięczny za odpowiedź na nurtujące mnie pytanie za co z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 3 miesiąc temu przez Pomoc Techniczna.
Temat został zablokowany.

Odp: Pocenie się kotła 1 rok 10 miesiąc temu #210

Witam serdecznie,

Proszę o bezpośredni kontakt z działem serwisu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Może być Pan spokojny,

przyczyn jest kilka jednak aby dokładnie sprecyzować odpowiedź musimy zadać parę pytań.

Czekamy na kontakt!

Pozdrawiam
P.W. STALKOT POMOC TECHNICZNA
Tel: +48 602 518 840, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany: 1 rok 10 miesiąc temu przez Pomoc Techniczna.
Temat został zablokowany.
Time to create page: 0.250 seconds
Zasilane przez Forum Kunena

Katalog 2012

Katalog kotłów Stalkot